Elektrozbiórki - gdzie i kiedy

Świąteczne porządki grudzień 2012r.

Myśl o zbliżających się Świętach bardzo cieszy, ale też lekko stresuje, zwłaszcza, jeśli zamierzamy gościć rodzinę lub znajomych. Zastanawiamy się, jak podołać wszystkim obowiązkom na czas  unikając zmęczenia oraz zbędnych kłopotów nadmiarem sprzątania i zagospodarowania „skarbów” i gratów, jakie „odkrywamy” przy tych porządkach?

Możemy sobie z tym świetnie poradzić! Pod warunkiem, że dobrze zorganizujemy wszystkie prace i  zawczasu poznamy tajemnice, jak racjonalnie postępować z tym wszystkim, co nam przeszkadza i zagraca piwnicę, strych, czy garaż. Dotyczy to także wszelkich ELEKTROŚMIECI.

Czas przestać się oszukiwać, że stary telewizor przyda się jeszcze na działce oraz że mąż w wolnej chwili naprawi pralkę. Na pewno kultowy magnetofon kasetowy nie będzie już przygrywał nam na Sylwestra, a żona mając nową suszarkę,  tej starej z pękniętą obudową do ręki już nie weźmie. Potrzebna jest stanowcza decyzja i dobra informacja gdzie to przekazać.

Podpowiadamy:

1. Urządzenie elektryczne i elektroniczne są oznaczone znakiem przekreślonego kosza.    Nie wyrzucamy wiec ich na śmietnik!!!
2. Zawczasu, więc trzeba skorzystać z bezpłatnej usługi odbioru elektrogratów w ramach programu ELEKTROZBIÓRKA.

Zasady są bardzo proste:

  • Wyślij mail lub zadzwoń
  • Dokładnie podaj, jakie elekrograty chcesz by zostały odebrane
  • Wskaż precyzyjnie dokładny adres i telefon kontaktowy, tak by umożliwić sprawne  poinformowanie o dniu i przedziale czasowym odbioru
  • Gdy w tym czasie nie możesz być w domu, zbędny sprzęt wystaw w dniu odbioru pod drzwi
  • Poinformuj sąsiadów i znajomych, że to dobry,  skuteczny i ekologiczny sposób pozbycia się elektrogratów

Napisz do nas, co moglibyśmy jeszcze zrobić by program ELEKTROZBIÓRKA spełniał Twoje oczekiwania.