Dla klientów indywidualnych

Klienci Indywidualni (Mieszkańcy)

Użytkownicy sprzętów elektrycznych i elektronicznych chcąc pozbyć się bezużytecznych odpadów z gospodarstw domowych mają dwie możliwości pozbycia się bezużytecznych sprzętów.

Pierwsza z nich to ZBIÓRKA NA TELEFON, czyli udział w akcji „NIE TRZYMAJ ZŁOMU W DOMU”. Aby zgłosić odbiór sprzętu bezpośrednio z mieszkania czy domu należy w pierwszej kolejności sprawdzić czy Twoje miejsce zamieszkania obejmuje obszar objęty programem ELEKTROZBIÓRKA. Jeżeli TAK wówczas Wastes Service Group pomoże Ci za darmo i legalnie pozbyć się starego, bezużytecznego sprzętu w sposób przyjazny dla środowiska.

Jeżeli chcesz uwolnić się od problemów z niepotrzebnym sprzętem skontaktuj się z nami i…….

„NIE TRZYMAJ ZŁOMU W DOMU”

Zadzwoń na infolinię 801 90 60 90 lub wypełnij formularz zgłoszenia, a my przyjedziemy i bezpłatnie odbierzemy starą pralkę, lodówkę, kuchenkę, telewizor itp. sprzęt elektryczny

Druga to dostarczenie go osobiście do naszego PUNKTU ZBIÓRKI ZUZYTEGO SPRZETU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO w Kiełczowie przy ul. Wilczyckiej 14, gdzie elektrosprzęty przyjmujemy również BEZPŁATNIE od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16 oraz w soboty i niedziele przez cały dzień.

Zachęcamy mieszkańców Wrocławia oraz gminy Długołęka do korzystania z BEZPŁATNEGO ODBIORU wielkogabarytowych elektrośmieci (lodówka, pralka, kuchenka itp.) bezpośrednio z domu bądź firmy. Na bezpłatny odbiór umówią się Państwo pod numerem telefonu 71 788 70 77  lub przez stronę internetową. Przy okazji odbioru wielkogabarytowych elektrośmieci możecie Państwo oddać również BEZPŁATNIE każdy drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny np. żelazko, telewizor, odkurzacz itp.
Serdecznie ZAPRASZAMY!!!