Tej wiosny nawet najsroższa zima nie zniechęciła mieszkańców Wrocławia, aby przynieść zużytego elektrośmiecia na wrocławski Rynek. A wszystko za sprawą zorganizowanej przez Fundację EkoRozwoju akcji ZAMIEŃ e-ODPADY NA KULTURALNE WYPADY podczas której rozdawano bilety do kin, teatrów, w zamian za przyniesione odpady, które zbieraliśmy :-) Elektrozbiórka się bardzo udała, zebraliśmy tego dnia prawie 3 tony zużytego sprzętu. Już 13 kwietnia zapraszamy do Zielonej Góry , też tam będziemy!!! [nggallery id=21]